Dimecres, 20 de Febrer de 2019 - HL: 11:58El sol surt a les (07:40:56) i s'amaga a les (18:27:42) el dia dura (10:46:45)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Campió Infantil 2006-2007
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · JSPM - Diari Sport
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.187.474
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
54.173.237.152

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   
Agenda Esportiva  
Del 23 de Febrer del 2019 al 24 de Febrer del 2019
Dia Hora Trobada  Acte
23/02/2019
 
10:30
11:45
09:30  PREBENJAMI A " BLANC"
 UE. CASTELLFOLLIT -JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)
23/02/2019
 
11:00
12:20
10:00  ALEVI A ( 2ª DIVISIO GRUP 35)
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - LES PRESES
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
23/02/2019
 
11:00
12:15
10:15  BENJAMI A 1ªDIVISIO GRUP 21
 LA CANYA AE. - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMP DE LA CANYA
23/02/2019
 
11:30
12:40
10:45  ESCOLETA 2013
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - FEC. VALL DE TER "vermell"
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
23/02/2019
 
16:00
17:50
14:15  4ª CATALANA GRUP 27
 BONMATI CF. - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)
23/02/2019
 
16:00
17:40
14:15  JUVENIL 2ªDIVISIO GRUP 3
 FE. CAMPRODON - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)
23/02/2019
 
16:00
17:40
15:00  INFANTIL 2ª divisio grup 9
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - EF. BOSC DE TOSCA
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
24/02/2019
 
10:00
11:15
09:15  PREBENJAMI B 2012
 BOSC DE TOSCA -"blau" - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMP DE BOSC DE TOSCA
24/02/2019
 
11:15
12:30
10:30  BENJAMI B 3ªD GRUP 12
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - PRADENC FC.
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
24/02/2019
 
11:15
12:30
10:30  PREBENJAMI A " BLAU"
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - EF. TER BRUGENT
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
24/02/2019
 
11:45
13:00
10:45  ALEVI B ( 3ª DIVISIO GRUP 14)
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - TONA UE.
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
24/02/2019
 
11:45
13:00
10:45  ALEVI FEMENÍ 1ªD GRUP 2
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - TORDERA CF.
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
24/02/2019
 
13:00
14:40
12:00  CADET 2ª DIVISIO GRUP 4
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - FE. CAMPRODON
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
24/02/2019
 
18:30
20:00
16:15  SENIOR FEMENI (amateur F7 2ª fase)
 RAMASSA AE. - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)

<<<   Març - 2019   >>>
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge




L'Agenda Versió 3.10
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM (2005 - 2012)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor. 22
Fontcoberta1 - 3S. Esteve B
Comacros4 - 1Fornells
S. Joan F.1 - 4CE Anglès
Hostoles1 - 3Celrà
Banyoles1 - 2Gironés
S. Ponç6 - 1U.Girona
Vilablareix3 - 1S. Gregori
S. Privat0 - 3Campdevànol
Amer3 - 0Les Planes
4ª Catalana G. 27 - Jor. 22
Osor0 - 0Miquel C
At. Olot1 - 0Bonmatí
Sant Roc3 - 0Serinyà
La Cellera3 - 2Camós
Cornellà T.1 - 4Montagut
S. Pere M.1 - 3La Canya
Joanetes--:--Descansa
Ripoll1 - 1Abadessenc
Les Preses3 - 1Castellfollit
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor. 18
La Canya1 - 0B. Tosca
Pontenc CE--:--La Cellera
Ter-Brugent2 - 3Montagut
Banyoles3 - 2S. Ponç
Descansa--:--Camprodon
Les Preses1 - 0Sant Roc
S. Pere M.2 - 6Torelló
Ripoll9 - 2Sarrià
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor. 18
S. Joan F.3 - 0Vall de Bas
Pontenc CE--:--S. Pere M.
Torelló--:--Descansa
La Cellera1 - 3Ter-Brugent
Camprodon12 - 1S. Ponç
Porqueres9 - 1Cornellà T.
Ripoll1 - 9Banyoles
B. ToscaDis.02La Canya
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor. 18
Torelló1 - 2Sant Roc
Porqueres0 - 8Ripoll
U.E. Olot13 - 1Ter-Brugent
At.Banyoles10 - 2Besalú
B. Tosca1 - 1S. Joan F.
Banyoles6 - 1S. Gregori
Cornellà T.--:--Descansa
S. Pere M.1 - 7La Canya
Aleví A 2ª Div. G. 35 - Jor. 18
S. Pere M.1 - 5Camprodon
Cornellà T.2 - 0Vilamalla
U.E. Olot2 - 1La Canya
Besalú4 - 0Banyoles
S. Joan F.4 - 5B. Tosca
Les Preses4 - 2Sant Roc
Roses E3 - 13Manlleu
Vall de Bas11 - 1Montagut
Aleví B 3ª Div. G. 14 - Jor. 17
Tona D5 - 5Ribatana A
U.E. Vic C9 - 3Riudeperes
S. Eugenia4 - 1Moià B
M. Balenyà9 - 2S. Pere M.
Corcó B1 - 6Roda Ter
Oar Vic C6 - 1Centelles
Ripoll2 - 2B. Tosca
VoltraganésDis.02Vall de Bas
Aleví Fem. 1ª Div. G. 2 - Jor. 17
Estartit A5 - 1Cassà
Ripoll1 - 9Gerunda A
Tordera A1 - 3Monells
U.E. Olot--:--Cornellà T.
S. Pere M.3 - 1Vall de Bas
Cabanes A--:--Descansa
Cassà--:--Gerunda B
Benjamí A 1ª Div. G. 21 - Jor. 18
S. Gregori--:--S. Joan F.
U.E. Olot8 - 2La Canya
Porqueres5 - 0Camprodon
Besalú6 - 6Sant Roc
Cornellà T.--:--Descansa
S. Pere M.7 - 1Gironés
At.Banyoles5 - 3Les Preses
B. ToscaDij.21Banyoles
Benjamí B 3ª Div. G. 12 - Jor. 17
Les Preses4 - 1Pradenc
Camprodon0 - 3Manlleu
Torelló4 - 1Torelló
S. Eugenia4 - 7B. Tosca
Vall de Bas4 - 2Taradell
Tona C1 - 3Ripoll
S. Pere M.1 - 3U.E. Olot
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.043 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.205 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--