Dimecres, 16 de Gener de 2019 - HL: 01:06El sol surt a les (08:17:07) i s'amaga a les (17:43:09) el dia dura (09:26:02)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Cadet temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · JSPM - Diari Sport
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.172.032
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
18.212.92.235

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   
Agenda Esportiva  
Del 19 de Gener del 2019 al 20 de Gener del 2019
Dia Hora Trobada  Acte
19/01/2019
 
00:00
00:00
--:--  4ª CATALANA GRUP 27
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - DESCANSA
19/01/2019
 
00:00
00:00
--:--  BENJAMI A 1ªDIVISIO GRUP 21
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - DESCANSA
19/01/2019
 
00:00
00:00
--:--  PREBENJAMI A " BLAU"
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - DESCANSA
19/01/2019
 
10:30
11:45
09:45  ESCOLETA 2013
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - AE. LA CANYA
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
19/01/2019
 
11:00
12:30
10:00  ALEVI A ( 2ª DIVISIO GRUP 35)
 SANT JOANENC - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMP DE SANT JOAN LES FONTS
19/01/2019
 
11:00
12:15
09:30  BENJAMI B 3ªD GRUP 12
 FE. CAMPRODON - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)
19/01/2019
 
11:45
12:00
09:45  ALEVI FEMENÍ 1ªD GRUP 2
 CASSA UD - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)
19/01/2019
 
11:45
13:00
10:30  PREBENJAMI B 2012
 CF. BESALU - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: Sant Pere Màrtir (Mpal. Pla de Dalt)
20/01/2019
 
09:45
11:00
08:45  INFANTIL 2ª divisio grup 9
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA OLOT
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
20/01/2019
 
11:30
12:40
10:30  CADET 2ª DIVISIO GRUP 4
 SANT JOANENC - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMP DE SANT JOAN LES FONTS
20/01/2019
 
11:30
12:45
10:45  PREBENJAMI A " BLANC"
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - FEC VALL DE TER
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
20/01/2019
 
12:30
13:45
11:30  ALEVI B ( 3ª DIVISIO GRUP 14)
 JOVENTUT SANT PERE MARTIR - MOIÁ CE.
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMPS DEL MORROT
20/01/2019
 
15:30
16:40
14:30  JUVENIL 2ªDIVISIO GRUP 3
 EF. BOSC DE TOSCA - JOVENTUT SANT PERE MARTIR
 Lloc trobada: DIRECTAMENT AL CAMP DE BOSC DE TOSCA

<<<   Gener - 2019   >>>
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge




L'Agenda Versió 3.10
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM (2005 - 2012)


Totes les Notícies (Actuals)


 
 

No hi ha notícies actuals

 
 
 
  [16 de Gener del 2019] [01:06] Lectures: 1  
 
 
 

Totes les notícies ja han caducat.
Si vol veure les notícies clic-ki per veure: Les Notícies antigües

 
 
 
 
  Enviada per : JSPM ©  
  J.S.P.M. © Olot (2005-2019)  
 
 

Les Notícies versió 2.00
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM, (2005-2008)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jornada 17
Fornells1 - 2CE Anglès
S. Joan F.0 - 3S. Privat
Comacros6 - 1U.Girona
Les Planes1 - 0Celrà
S. Gregori4 - 3Gironés
S. Ponç1 - 0Fontcoberta
Vilablareix3 - 2S. Esteve B
Banyoles3 - 0Hostoles
Amer1 - 1Campdevànol
4ª Catalana G. 27 - Jornada 17
La Cellera0 - 1Ripoll
Cornellà T.2 - 2Les Preses
Sant Roc5 - 1Abadessenc
S. Pere M.2 - 3Osor
At. Olot--:--Descansa
Bonmatí2 - 0Camós
La Canya0 - 6Montagut
Serinyà1 - 0Castellfollit
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jornada 13
Torelló2 - 1Montagut
S. Ponç2 - 2La Cellera
Pontenc CE--:--Banyoles
Ter-Brugent2 - 2Ripoll
Camprodon8 - 0Sant Roc
Descansa--:--B. Tosca
S. Pere M.10 - 1Sarrià
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jornada 13
B. Tosca3 - 3Ripoll
S. Joan F.--:--S. Ponç
Porqueres1 - 3Camprodon
Descansa--:--Ter-Brugent
La Cellera--:--Pontenc CE
Vall de Bas1 - 2Cornellà T.
Banyoles0 - 0La Canya
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jornada 13
At.Banyoles8 - 2B. Tosca
Porqueres0 - 4Torelló
Ter-Brugent1 - 4Besalú
U.E. Olot3 - 2S. Joan F.
Banyoles1 - 1S. Pere M.
S. Gregori--:--Descansa
Sant Roc1 - 3Ripoll
Aleví A 2ª Div. G. 35 - Jornada 13
Manlleu12 - 1Montagut
Besalú8 - 1Les Preses
U.E. Olot6 - 7S. Pere M.
S. Joan F.6 - 1Sant Roc
Camprodon4 - 4Cornellà T.
Vall de Bas12 - 0Roses E
B. Tosca11 - 3Banyoles
La Canya1 - 0Vilamalla
Aleví B 3ª Div. G. 14 - Jornada 12
Voltraganés8 - 3Centelles
Tona D0 - 5U.E. Vic C
Ripoll7 - 2Roda Ter
M. Balenyà0 - 13Oar Vic C
Moià B2 - 2Ribatana A
S. Eugenia11 - 1Riudeperes
B. Tosca10 - 3Corcó B
Vall de Bas8 - 0S. Pere M.
Aleví Femení 1ª Div. G-2 - Jornada 12
Tordera A2 - 7Gerunda B
S. Pere M.--:--Descansa
Cornellà T.3 - 2Gerunda A
U.E. Olot9 - 1Monells
Vall de Bas2 - 5Cassà
Cassà--:--Cabanes A
Benjamí A 1ª Div. G-21 - Jornada 13
U.E. Olot--:--S. Joan F.
Banyoles--:--Descansa
Cornellà T.1 - 21Besalú
La Canya1 - 6Les Preses
Camprodon7 - 0Gironés
B. Tosca1 - 3Sant Roc
Porqueres11 - 0S. Pere M.
Benjamí B 3ª Div. G-12 - Jornada 12
Les Preses4 - 3Camprodon
S. Eugenia2 - 10Manlleu
B. Tosca10 - 2Taradell
Torelló1 - 2Ripoll
Vall de Bas3 - 4S. Pere M.
Tona C2 - 1Pradenc
Torelló1 - 7U.E. Olot
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.128 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.206 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--