Dissabte, 18 de Gener de 2020 - HL: 08:04El sol surt a les (08:16:05) i s'amaga a les (17:45:32) el dia dura (09:29:26)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Femení temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2019-2020
  · Primer Equip
  · Equip Femení
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil Femení
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví A
  · Equip Aleví B
  · Equip Benjamí A
  · Equip Benjamí B
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.342.230
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
3.214.184.250

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Resultat locals - online (2019-2020)



Dia - Hora

Resultats Jornada 17

4ª Catalana Grup 27

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

5

-

1

Bonmati C.F. A

18-01-2020 16:00

Cellera C.F. A

-

S. Miquel Campmajor U.E. A

18-01-2020 16:00

La Canya A.E. A

-

E. F. Garrotxa A

18-01-2020 16:00

Osor U.E. A

-

Bescano C.D. B

18-01-2020 16:00

Cornella Terri A.E. A

-

Camos C.F. A

18-01-2020 16:00

Serinya C.F. A

-

Olot AT. A

18-01-2020 17:15

Les Preses C.F. B

-

Castellfollit U.E. A

19-01-2020 16:00

Penya E. Montagut A

-

Joanetes C.F. A

---------- --:--

Ripoll C. F. A

-

Santjoanen C.P. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 12

Femení Amateur F7 G-4

---------- --:--

Camallera C.F.

-

Descansa

19-01-2020 18:00

Fec Vall Del Ter A

-

Pradenc F.C. A

19-01-2020 18:00

Riudeperes C.F. AT. A

-

Riells I Viabrea Athletic C. A

19-01-2020 18:00

Bisbalenc AT. A

-

Les Preses C.F. A

19-01-2020 18:15

Penya E. Montagut A

-

J. S. Pere Martir A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 13

Juvenil 2ª Divisió Grup 3

18-01-2020 12:00

Les Planes C.F. A

-

Fec Vall Del Ter B

18-01-2020 16:00

Amer C.F. A

-

Cornella Terri A.E. A

18-01-2020 18:00

Banyoles C.E. B

-

Les Preses C.F. B

19-01-2020 12:00

Penya E. Montagut A

-

Torello C.F. B

19-01-2020 12:00

Vall D'en Bas C. F. A

-

E. F. Del Ripolles A.E B

19-01-2020 12:00

J. S. Pere Martir A

-

E. F. Bosc De Tosca C B

---------- --:--

S. Roc Olot C.F. A

-

La Canya A.E. A

---------- --:--

STA. Eugènia C. F. B

-

Sarria Ter C.F. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 13

Cadet 2ª Divisió Grup 4

---------- --:--

La Canya A.E. A

-

Descansa

18-01-2020 12:45

Banyoles C.E. C

-

Vall D'en Bas C. F. A

19-01-2020 11:30

Porqueres U.E. A

-

Les Preses C.F. A

19-01-2020 12:00

S. Roc Olot C.F. A

-

Fec Vall Del Ter A

19-01-2020 12:00

Cornella Terri A.E. A

-

Sarria Ter C.F. A

19-01-2020 12:00

Angles C.E. A

-

Besalu C.E. A

19-01-2020 12:30

E. F. Bosc De Tosca C B

-

J. S. Pere Martir A

19-01-2020 16:30

Torello C.F. D

-

Banyoles C. AT. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 13

Infantil 2ª Divisió Grup 9

18-01-2020 09:50

E. F. Bosc De Tosca C B

-

La Canya A.E. A

18-01-2020 10:00

Besalu C.E. A

-

Vall D'en Bas C. F. B

18-01-2020 11:00

Santjoanen C.P. A

-

Ter-brugent 2014 A.E B

18-01-2020 11:30

Porqueres U.E. B

-

Cornella Terri A.E. A

18-01-2020 15:30

Les Preses C.F. A

-

Riudeperes C.F. AT. C

18-01-2020 16:00

J. S. Pere Martir A

-

Roses A.E. C

19-01-2020 10:00

Banyoles C. AT. A

-

E. F. Del Ripolles A.E C

19-01-2020 11:00

Banyoles C.E. C

-

Fec Vall Del Ter A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 13

Infantil Femení 2ª Divisió G-8

18-01-2020 09:45

J. S. Pere Martir A

-

Cabanes U.E. A

18-01-2020 12:30

Bescano C.D. A

-

FU. Unió E. Olot A

19-01-2020 09:00

Gerunda F. C. A

-

Cornella Terri A.E. A

19-01-2020 12:30

S. Gregori A.E. A

-

Figueres U.E. A

19-01-2020 12:30

Cassa U.D. A

-

Porqueres U.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 13

Aleví "A" 2ª Divisió Grup 34

18-01-2020 10:30

Fec Vall Del Ter B

-

Serinya C.F. A

18-01-2020 11:45

Besalu C.E. A

-

Manlleu A.E.C. D

18-01-2020 12:00

Vall D'en Bas C. F. B

-

S. Roc Olot C.F. A

18-01-2020 12:30

Banyoles C. AT. D

-

Cornella Terri A.E. B

19-01-2020 09:30

Banyoles C.E. D

-

E. F. Bosc De Tosca C D

19-01-2020 10:00

J. S. Pere Martir A

-

FU. Unió E. Olot E

19-01-2020 11:30

Les Preses C.F. C

-

Porqueres U.E. C

19-01-2020 13:30

Torello C.F. B

-

E. F. Del Ripolles A.E B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 12

Aleví "B" 3ª Divisió Grup 19

18-01-2020 09:30

Roda De Ter C.E. B

-

Calldetenes C.F. A

18-01-2020 10:00

Fundació Unió E. Vic D

-

STA. Eugenia J.E. A

18-01-2020 10:00

Centelles U.E. C

-

Taradell U.D. C

18-01-2020 10:00

Tona U.E. C

-

E. F. Bosc De Tosca C E

18-01-2020 10:30

Corco A.E. A

-

E. F. Del Ripolles A.E C

18-01-2020 11:30

Ter-brugent 2014 A.E C

-

Pradenc F.C. A

18-01-2020 12:30

Moia C.E. A

-

J. S. Pere Martir B

19-01-2020 10:45

Riudeperes C.F. AT. C

-

Torello C.F. D

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 13

Benjamí "A" 1ª Divisió G-22

18-01-2020 09:15

S. Ponç AT. A

-

S. Gregori A.E. D

18-01-2020 10:00

Sarria Ter C.F. A

-

Fec Vall Del Ter A

18-01-2020 11:30

E. F. Bosc De Tosca C C

-

Vall D'en Bas C. F. A

18-01-2020 11:45

Besalu C.E. A

-

STA. Eugènia C. F. E

18-01-2020 15:15

Banyoles C. AT. A

-

Ter-brugent 2014 A.E A

19-01-2020 09:30

Banyoles C.E. B

-

FU. Unió E. Olot B

19-01-2020 10:00

S. Roc Olot C.F. A

-

Porqueres U.E. B

19-01-2020 11:00

Santjoanenc P. A

-

J. S. Pere Martir A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 12

Benjamí "B" 3ª Divisió G-14

18-01-2020 10:30

E. Pia Olot Esports A

-

Les Preses C.F. B

18-01-2020 11:10

Oar Vic C

-

FU. Unió E. Olot C

18-01-2020 12:15

J. S. Pere Martir B

-

Taradell U.D. A

18-01-2020 13:30

E. F. Del Ripolles A.E B

-

E. F. Bosc De Tosca C F

19-01-2020 10:00

E. F. Bosc De Tosca C E

-

Tona U.E. B

19-01-2020 11:15

Torello C.F. B

-

Moia C.E. B

19-01-2020 11:15

Torello C.F. D

-

Fec Vall Del Ter B

21-01-2020 18:15

STA. Eugenia J.E. A

-

Manlleu A.E.C. D

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 17-01-2020 - 23:23
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació



Els Resultats 1.02
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM (2017)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor-17
Fontcoberta15:30U.Girona
Vilablareix16:00Abadessenc
Campdevànol16:00Banyoles
S. Privat16:00CE Anglès
S. Gregori16:30Comacros
Sta. Pau16:30Hostoles
Les Planes16:30S. Ponç
Sant Roc17:00Les Preses
FornellsDim.04Gironés
4ª Catalana G. 27 - Jor-17
S. Pere M.5 - 1Bonmatí
Ripoll--:--S. Joan F.
La Canya16:00Garrotxa
Osor16:00Bescanó
Cornellà T.16:00Camós
Serinyà16:00At. Olot
La Cellera16:00Miquel C
Les Preses17:15Castellfollit
MontagutDiu.19Joanetes
Femení Amateur F7 G-4 - Jor-12
Camallera--:--Descansa
Vall Ter ADiu.19Pradenc
RiudeperesDiu.19Riells V.
Bisbalenc ADiu.19Les Preses
MontagutDiu.19S. Pere M.
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor-13
Sant Roc--:--La Canya
S. Eugènia--:--Sarrià
Les Planes12:00Vall Ter B
Amer16:00Cornellà T.
Banyoles18:00Les Preses
S. Pere M.Diu.19B. Tosca
Vall de BasDiu.19Ripoll
MontagutDiu.19Torelló
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor-13
La Canya--:--Descansa
Banyoles12:45Vall de Bas
PorqueresDiu.19Les Preses
Sant RocDiu.19Vall Ter A
Cornellà T.Diu.19Sarrià
CE AnglèsDiu.19Besalú
B. ToscaDiu.19S. Pere M.
TorellóDiu.19Banyoles
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor-13
B. Tosca09:50La Canya
Besalú10:00Vall de Bas
S. Joan F.11:00Ter-Brugent
Porqueres11:30Cornellà T.
Les Preses15:30Riudeperes
S. Pere M.16:00Roses C
BanyolesDiu.19Ripoll
BanyolesDiu.19Vall Ter A
Infantil Femení 2ª Div. G-8 - Jor-13
S. Pere M.09:45Cabanes A
Bescanó12:30U.E. Olot
Gerunda ADiu.19Cornellà T.
S. GregoriDiu.19Figueres A
CassàDiu.19Porqueres
Aleví A 2ª Div. G. 34 - Jor-13
Vall Ter B10:30Serinyà
Besalú11:45Manlleu
Vall de Bas12:00Sant Roc
Banyoles12:30Cornellà T.
BanyolesDiu.19B. Tosca
S. Pere M.Diu.19U.E. Olot
Les PresesDiu.19Porqueres
TorellóDiu.19Ripoll
Aleví B 3ª Div. G. 19 - Jor-12
Roda Ter09:30Calldetenes A
U.E. Vic D10:00S. Eugenia
Centelles C10:00Taradell
Tona C10:00B. Tosca
Corcó A10:30Ripoll
Ter-Brugent11:30Pradenc
Moià A12:30S. Pere M.
RiudeperesDiu.19Torelló
Benjamí A 1ª Div. G-22 - Jor-13
S. Ponç09:15S. Gregori
Sarrià10:00Vall Ter A
B. Tosca11:30Vall de Bas
Besalú11:45S. Eugènia
Banyoles15:15Ter-Brugent
BanyolesDiu.19U.E. Olot
Sant RocDiu.19Porqueres
S. Joan F.Diu.19S. Pere M.
Benjamí B 3ª Div. G-14 - Jor-12
E. Pia Olot10:30Les Preses
Oar Vic C11:10U.E. Olot
S. Pere M.12:15Taradell
Ripoll13:30B. Tosca
B. ToscaDiu.19Tona B
TorellóDiu.19Moià B
TorellóDiu.19Vall Ter B
S. EugeniaDim.21Manlleu
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2020)
M'he generat en 0.157 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.199 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--