Dimecres, 20 de Febrer de 2019 - HL: 13:10El sol surt a les (07:40:56) i s'amaga a les (18:27:42) el dia dura (10:46:45)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Pre-benjamí temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · JSPM - Diari Sport
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.187.540
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
54.173.237.152

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Resultat locals - online (2017-2018)



Dia - Hora

Resultats Jornada 22

4ª Catalana Grup 27

Acta tancada

Osor U.E. A

0

-

0

S. Miquel Campmajor U.E. A

Acta tancada

Olot AT. A

1

-

0

Bonmati C.F. A

Acta tancada

S. Roc Olot C.F. A

3

-

0

Serinya C.F. A

Acta tancada

Cellera C.F. A

3

-

2

Camos C.F. A

Acta tancada

Cornella Terri A.E. A

1

-

4

Penya E. Montagut A

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

1

-

3

La Canya A.E. A

---------- --:--

Joanetes C.F. A

-

Descansa

Acta tancada

Ripoll C. F. A

1

-

1

Abadessenc C.E. B

Acta tancada

Les Preses C.F. A

3

-

1

Castellfollit U.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:13
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 18

Juvenil 2ª Divisió Grup 3

Acta tancada

La Canya A.E. A

1

-

0

E. F. Bosc De Tosca C. B

---------- --:--

Pontenc C. E. A

-

Cellera C.F. A

Acta tancada

Ter-brugent 2014 A.E. B

2

-

3

Penya E. Montagut A

Acta tancada

Banyoles C.E. B

3

-

2

S. Ponç AT. A

---------- --:--

Descansa

-

FU. E. Camprodon A

Acta tancada

Les Preses C.F. B

1

-

0

S. Roc Olot C.F. A

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

2

-

6

Torello C.F. B

Acta tancada

E. F. Del Ripolles A.E A

9

-

2

Sarria Ter C.F. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:12
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 18

Cadet 2ª Divisió Grup 4

Acta tancada

Santjoanenc P. A

3

-

0

Vall D'en Bas C. F. A

---------- --:--

Pontenc C. E. A

-

J. S. Pere Martir A

---------- --:--

Torello C.F. D

-

Descansa

Acta tancada

Cellera C.F. A

1

-

3

Ter-brugent 2014 A.E. A

Acta tancada

FU. E. Camprodon A

12

-

1

S. Ponç AT. B

Acta tancada

Porqueres U.E. A

9

-

1

Cornella Terri A.E. A

Acta tancada

E. F. Del Ripolles A.E B

1

-

9

Banyoles C.E. B

02-03-2019 17:00

E. F. Bosc De Tosca C. B

-

La Canya A.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:12
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 18

Infantil 2ª Divisió Grup 9

Acta tancada

Torello C.F. C

1

-

2

S. Roc Olot C.F. A

Acta tancada

Porqueres U.E. B

0

-

8

E. F. Del Ripolles A.E A

Acta tancada

FU. Unió E. Olot C

13

-

1

Ter-brugent 2014 A.E. A

Acta tancada

Atlètic C. Banyoles A

10

-

2

Besalu C.E. A

Acta tancada

E. F. Bosc De Tosca C. B

1

-

1

Santjoanenc P. A

Acta tancada

Banyoles C.E. B

6

-

1

S. Gregori A.E. B

---------- --:--

Cornella Terri A.E. A

-

Descansa

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

1

-

7

La Canya A.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:12
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 18

Aleví "A" 2ª Divisió Grup 35

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

1

-

5

FU. E. Camprodon C

Acta tancada

Cornella Terri A.E. B

2

-

0

Vilamalla F.C. A

Acta tancada

FU. Unió E. Olot E

2

-

1

La Canya A.E. B

Acta tancada

Besalu C.E. A

4

-

0

Banyoles C.E. E

Acta tancada

Santjoanenc P. A

4

-

5

E. F. Bosc De Tosca C. C

Acta tancada

Les Preses C.F. B

4

-

2

S. Roc Olot C.F. A

Acta tancada

Roses A.E. E

3

-

13

Manlleu A.E.C. F

Acta tancada

Vall D'en Bas C. F. A

11

-

1

Penya E. Montagut A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:12
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 17

Aleví "B" 3ª Divisió Grup 14

Acta tancada

Tona U.E. D

5

-

5

Ribetana C.F. A

Acta tancada

Fundació Unió E. Vic C

9

-

3

Riudeperes C.F. AT. B

Acta tancada

STA. Eugenia J.E. B

4

-

1

Moia C.E. B

Acta tancada

S. Miquel De Balenya CE. A

9

-

2

J. S. Pere Martir B

Acta tancada

Corco A.E. B

1

-

6

Roda De Ter C.E. B

Acta tancada

Oar Vic C

6

-

1

Centelles Ue A

Acta tancada

E. F. Del Ripolles A.E C

2

-

2

E. F. Bosc De Tosca C. E

02-03-2019 11:30

Voltreganes F.B. A

-

Vall D'en Bas C. F. C

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:13
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 17

Aleví Femení 1ª Divisió Grup 2

Acta tancada

L'estartit U.E. A

5

-

1

Cassa U.D. A

Acta tancada

Ripoll Atletic C. F. A

1

-

9

Gerunda F. C. A

Acta tancada

Tordera C.F. A

1

-

3

Monells A.E.

---------- --:--

FU. Unió E. Olot

-

Cornella Terri A.E. A

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

3

-

1

Vall D'en Bas C. F. A

---------- --:--

Cabanes U.E. A

-

Descansa

---------- --:--

Cassa U.D. B

-

Gerunda F. C. B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:13
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 18

Benjamí "A" 1ª Divisió Grup 21

---------- --:--

S. Gregori Ae C

-

Santjoanenc P. A

Acta tancada

FU. Unió E. Olot B

8

-

2

La Canya A.E. A

Acta tancada

Porqueres U.E. A

5

-

0

FU. E. Camprodon A

Acta tancada

Besalu C.E. A

6

-

6

S. Roc Olot C.F. A

---------- --:--

Cornella Terri A.E. B

-

Descansa

Acta tancada

J. S. Pere Martir A

7

-

1

E. F. Girones-sabat D

Acta tancada

Atlètic C. Banyoles A

5

-

3

Les Preses C.F. A

21-02-2019 18:30

E. F. Bosc De Tosca C. C

-

Banyoles C.E. B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:13
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 17

Benjamí "B" 3ª Divisió Grup 12

Acta tancada

Les Preses C.F. B

4

-

1

Pradenc F.C. A

Acta tancada

FU. E. Camprodon B

0

-

3

Manlleu A.E.C. C

Acta tancada

Torello C.F. B

4

-

1

Torello C.F. D

Acta tancada

STA. Eugenia J.E. B

4

-

7

E. F. Bosc De Tosca C. E

Acta tancada

Vall D'en Bas C. F. A

4

-

2

Taradell Ud B

Acta tancada

Tona U.E. C

1

-

3

E. F. Del Ripolles A.E B

Acta tancada

J. S. Pere Martir B

1

-

3

FU. Unió E. Olot D

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.060)
Darrera actualització: 17-02-2019 - 20:13
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació



Els Resultats 1.02
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM (2016)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor. 22
Fontcoberta1 - 3S. Esteve B
Comacros4 - 1Fornells
S. Joan F.1 - 4CE Anglès
Hostoles1 - 3Celrà
Banyoles1 - 2Gironés
S. Ponç6 - 1U.Girona
Vilablareix3 - 1S. Gregori
S. Privat0 - 3Campdevànol
Amer3 - 0Les Planes
4ª Catalana G. 27 - Jor. 22
Osor0 - 0Miquel C
At. Olot1 - 0Bonmatí
Sant Roc3 - 0Serinyà
La Cellera3 - 2Camós
Cornellà T.1 - 4Montagut
S. Pere M.1 - 3La Canya
Joanetes--:--Descansa
Ripoll1 - 1Abadessenc
Les Preses3 - 1Castellfollit
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor. 18
La Canya1 - 0B. Tosca
Pontenc CE--:--La Cellera
Ter-Brugent2 - 3Montagut
Banyoles3 - 2S. Ponç
Descansa--:--Camprodon
Les Preses1 - 0Sant Roc
S. Pere M.2 - 6Torelló
Ripoll9 - 2Sarrià
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor. 18
S. Joan F.3 - 0Vall de Bas
Pontenc CE--:--S. Pere M.
Torelló--:--Descansa
La Cellera1 - 3Ter-Brugent
Camprodon12 - 1S. Ponç
Porqueres9 - 1Cornellà T.
Ripoll1 - 9Banyoles
B. ToscaDis.02La Canya
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor. 18
Torelló1 - 2Sant Roc
Porqueres0 - 8Ripoll
U.E. Olot13 - 1Ter-Brugent
At.Banyoles10 - 2Besalú
B. Tosca1 - 1S. Joan F.
Banyoles6 - 1S. Gregori
Cornellà T.--:--Descansa
S. Pere M.1 - 7La Canya
Aleví A 2ª Div. G. 35 - Jor. 18
S. Pere M.1 - 5Camprodon
Cornellà T.2 - 0Vilamalla
U.E. Olot2 - 1La Canya
Besalú4 - 0Banyoles
S. Joan F.4 - 5B. Tosca
Les Preses4 - 2Sant Roc
Roses E3 - 13Manlleu
Vall de Bas11 - 1Montagut
Aleví B 3ª Div. G. 14 - Jor. 17
Tona D5 - 5Ribatana A
U.E. Vic C9 - 3Riudeperes
S. Eugenia4 - 1Moià B
M. Balenyà9 - 2S. Pere M.
Corcó B1 - 6Roda Ter
Oar Vic C6 - 1Centelles
Ripoll2 - 2B. Tosca
VoltraganésDis.02Vall de Bas
Aleví Fem. 1ª Div. G. 2 - Jor. 17
Estartit A5 - 1Cassà
Ripoll1 - 9Gerunda A
Tordera A1 - 3Monells
U.E. Olot--:--Cornellà T.
S. Pere M.3 - 1Vall de Bas
Cabanes A--:--Descansa
Cassà--:--Gerunda B
Benjamí A 1ª Div. G. 21 - Jor. 18
S. Gregori--:--S. Joan F.
U.E. Olot8 - 2La Canya
Porqueres5 - 0Camprodon
Besalú6 - 6Sant Roc
Cornellà T.--:--Descansa
S. Pere M.7 - 1Gironés
At.Banyoles5 - 3Les Preses
B. ToscaDij.21Banyoles
Benjamí B 3ª Div. G. 12 - Jor. 17
Les Preses4 - 1Pradenc
Camprodon0 - 3Manlleu
Torelló4 - 1Torelló
S. Eugenia4 - 7B. Tosca
Vall de Bas4 - 2Taradell
Tona C1 - 3Ripoll
S. Pere M.1 - 3U.E. Olot
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.256 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.205 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--