Divendres, 14 de Desembre de 2018 - HL: 07:18El sol surt a les (08:11:43) i s'amaga a les (17:17:31) el dia dura (09:05:47)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Femení temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · JSPM - Diari Sport
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.144.308
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
3.80.177.176

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Resultat locals - online (2017-2018)



Dia - Hora

Resultats Jornada 15

4ª Catalana Grup 27

15-12-2018 16:00

Cellera C.F. A

-

Joanetes C.F. A

15-12-2018 16:00

S. Roc Olot C.F. A

-

Ripoll C. F. A

15-12-2018 16:00

Olot AT. A

-

Abadessenc C.E. B

15-12-2018 16:00

Bonmati C.F. A

-

Osor U.E. A

15-12-2018 16:00

Serinya C.F. A

-

Camos C.F. A

15-12-2018 16:00

Castellfollit U.E. A

-

Penya E. Montagut A

15-12-2018 17:30

Cornella Terri A.E. A

-

S. Miquel Campmajor U.E. A

15-12-2018 18:15

J. S. Pere Martir A

-

Les Preses C.F. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 11

Juvenil 2ª Divisió Grup 3

15-12-2018 16:00

FU. E. Camprodon A

-

Sarria Ter C.F. A

15-12-2018 16:00

Ter-brugent 2014 A.E. B

-

Les Preses C.F. B

15-12-2018 17:00

S. Ponç AT. A

-

Penya E. Montagut A

15-12-2018 18:00

Torello C.F. B

-

E. F. Bosc De Tosca C. B

16-12-2018 12:00

J. S. Pere Martir A

-

E. F. Del Ripolles A.E A

16-12-2018 16:00

S. Roc Olot C.F. A

-

Cellera C.F. A

16-12-2018 18:30

Pontenc C. E. A

-

La Canya A.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 11

Cadet 2ª Divisió Grup 4

15-12-2018 11:30

Santjoanenc P. A

-

FU. E. Camprodon A

15-12-2018 12:00

La Canya A.E. A

-

Ter-brugent 2014 A.E. A

15-12-2018 16:00

Porqueres U.E. A

-

Cellera C.F. A

---------- --:--

E. F. Bosc De Tosca C. B

-

Pontenc C. E. A

16-12-2018 12:00

Vall D'en Bas C. F. A

-

J. S. Pere Martir A

16-12-2018 12:00

Banyoles C.E. B

-

Cornella Terri A.E. A

16-12-2018 15:00

Torello C.F. D

-

E. F. Del Ripolles A.E B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 11

Infantil 2ª Divisió Grup 9

15-12-2018 10:30

S. Gregori A.E. B

-

Santjoanenc P. A

15-12-2018 11:45

Porqueres U.E. B

-

La Canya A.E. A

15-12-2018 12:15

Ter-brugent 2014 A.E. A

-

J. S. Pere Martir A

15-12-2018 12:30

Atlètic C. Banyoles A

-

Cornella Terri A.E. A

15-12-2018 16:00

Banyoles C.E. B

-

Torello C.F. C

15-12-2018 18:00

FU. Unió E. Olot C

-

E. F. Bosc De Tosca C. B

16-12-2018 12:00

S. Roc Olot C.F. A

-

Besalu C.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 11

Aleví "A" 2ª Divisió Grup 35

15-12-2018 10:30

Besalu C.E. A

-

Cornella Terri A.E. B

15-12-2018 10:30

FU. Unió E. Olot E

-

Roses A.E. E

15-12-2018 10:30

Penya E. Montagut A

-

Vilamalla F.C. A

15-12-2018 11:00

Santjoanenc P. A

-

Les Preses C.F. B

15-12-2018 11:30

E. F. Bosc De Tosca C. C

-

J. S. Pere Martir A

16-12-2018 10:30

Vall D'en Bas C. F. A

-

FU. E. Camprodon C

16-12-2018 12:00

La Canya A.E. B

-

S. Roc Olot C.F. A

16-12-2018 12:45

Manlleu A.E.C. F

-

Banyoles C.E. E

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Aleví "B" 3ª Divisió Grup 14

15-12-2018 10:00

E. F. Bosc De Tosca C. E

-

Ribetana C.F. A

15-12-2018 10:00

Vall D'en Bas C. F. C

-

Riudeperes C.F. AT. B

15-12-2018 10:00

Voltreganes F.B. A

-

Oar Vic C

15-12-2018 11:00

Moia C.E. B

-

Centelles Ue A

15-12-2018 11:30

STA. Eugenia J.E. B

-

Roda De Ter C.E. B

15-12-2018 12:00

E. F. Del Ripolles A.E C

-

Fundació Unió E. Vic C

15-12-2018 12:00

S. Miquel De Balenya CE. A

-

Tona U.E. D

15-12-2018 12:30

J. S. Pere Martir B

-

Corco A.E. B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Aleví Femení 1ª Divisió G-2

15-12-2018 11:00

J. S. Pere Martir A

-

Cabanes U.E. A

15-12-2018 11:30

Vall D'en Bas C. F. A

-

Monells A.E.

16-12-2018 10:30

Gerunda F. C. A

-

Tordera C.F. A

16-12-2018 10:30

Gerunda F. C. B

-

Cassa U.D. A

16-12-2018 10:30

FU. Unió E. Olot

-

L'estartit U.E. A

---------- --:--

Cassa U.D. B

-

Ripoll Atletic C. F. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 11

Benjamí "A" 1ª Divisió G-21

15-12-2018 10:00

FU. Unió E. Olot B

-

S. Gregori Ae C

---------- --:--

Banyoles C.E. B

-

Santjoanenc P. A

15-12-2018 11:00

La Canya A.E. A

-

S. Roc Olot C.F. A

15-12-2018 12:00

FU. E. Camprodon A

-

Les Preses C.F. A

16-12-2018 10:00

E. F. Bosc De Tosca C. C

-

Porqueres U.E. A

16-12-2018 11:00

J. S. Pere Martir A

-

Besalu C.E. A

16-12-2018 12:15

Atlètic C. Banyoles A

-

Cornella Terri A.E. B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Benjamí "B" 3ª Divisió G-12

15-12-2018 09:30

FU. Unió E. Olot D

-

Tona U.E. C

15-12-2018 11:30

STA. Eugenia J.E. B

-

FU. E. Camprodon B

15-12-2018 11:30

Torello C.F. B

-

Vall D'en Bas C. F. A

15-12-2018 12:00

Les Preses C.F. B

-

J. S. Pere Martir B

15-12-2018 12:45

E. F. Bosc De Tosca C. E

-

E. F. Del Ripolles A.E B

16-12-2018 10:00

Pradenc F.C. A

-

Taradell Ud B

16-12-2018 13:15

Torello C.F. D

-

Manlleu A.E.C. C

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.059)
Darrera actualització: 13-12-2018 - 07:46
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació



Els Resultats 1.02
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM (2016)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jornada 15
CelràDis.15Gironés
S. Joan F.Dis.15S. Ponç
Les PlanesDis.15CE Anglès
FornellsDis.15S. Esteve B
S. GregoriDis.15U.Girona
ComacrosDis.15Campdevànol
VilablareixDis.15Hostoles
BanyolesDis.15Fontcoberta
AmerDiu.16S. Privat
4ª Catalana G. 27 - Jornada 15
La CelleraDis.15Joanetes
Sant RocDis.15Ripoll
At. OlotDis.15Abadessenc
BonmatíDis.15Osor
SerinyàDis.15Camós
CastellfollitDis.15Montagut
Cornellà T.Dis.15Miquel C
S. Pere M.Dis.15Les Preses
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jornada 11
CamprodonDis.15Sarrià
Ter-BrugentDis.15Les Preses
S. PonçDis.15Montagut
TorellóDis.15B. Tosca
S. Pere M.Diu.16Ripoll
Sant RocDiu.16La Cellera
Pontenc CEDiu.16La Canya
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jornada 11
B. Tosca--:--Pontenc CE
S. Joan F.Dis.15Camprodon
La CanyaDis.15Ter-Brugent
PorqueresDis.15La Cellera
Vall de BasDiu.16S. Pere M.
BanyolesDiu.16Cornellà T.
TorellóDiu.16Ripoll
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jornada 11
S. GregoriDis.15S. Joan F.
PorqueresDis.15La Canya
Ter-BrugentDis.15S. Pere M.
At.BanyolesDis.15Cornellà T.
BanyolesDis.15Torelló
U.E. OlotDis.15B. Tosca
Sant RocDiu.16Besalú
Aleví A 2ª Div. G. 35 - Jornada 11
BesalúDis.15Cornellà T.
U.E. OlotDis.15Roses E
MontagutDis.15Vilamalla
S. Joan F.Dis.15Les Preses
B. ToscaDis.15S. Pere M.
Vall de BasDiu.16Camprodon
La CanyaDiu.16Sant Roc
ManlleuDiu.16Banyoles
Aleví B 3ª Div. G. 14 - Jornada 10
B. ToscaDis.15Ribatana A
Vall de BasDis.15Riudeperes
VoltraganésDis.15Oar Vic C
Moià BDis.15Centelles
S. EugeniaDis.15Roda Ter
RipollDis.15U.E. Vic C
M. BalenyàDis.15Tona D
S. Pere M.Dis.15Corcó B
Aleví Femení 1ª Div. G-2 - Jornada 10
Cassà--:--Ripoll
S. Pere M.Dis.15Cabanes A
Vall de BasDis.15Monells
Gerunda BDiu.16Cassà
U.E. OlotDiu.16Estartit A
Gerunda ADiu.16Tordera A
Benjamí A 1ª Div. G-21 - Jornada 11
Banyoles--:--S. Joan F.
U.E. OlotDis.15S. Gregori
La CanyaDis.15Sant Roc
CamprodonDis.15Les Preses
B. ToscaDiu.16Porqueres
S. Pere M.Diu.16Besalú
At.BanyolesDiu.16Cornellà T.
Benjamí B 3ª Div. G-12 - Jornada 10
U.E. OlotDis.15Tona C
S. EugeniaDis.15Camprodon
TorellóDis.15Vall de Bas
Les PresesDis.15S. Pere M.
B. ToscaDis.15Ripoll
PradencDiu.16Taradell
TorellóDiu.16Manlleu
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2018)
M'he generat en 0.080 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.207 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--