Diumenge, 8 de Desembre de 2019 - HL: 09:53El sol surt a les (08:06:39) i s'amaga a les (17:16:58) el dia dura (09:10:18)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Campió Infantil 2006-2007
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.316.811
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
3.231.229.89

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Resultat locals - online (2017-2018)



Dia - Hora

Resultats Jornada 14

4ª Catalana Grup 27

14-12-2019 15:30

S. Miquel Campmajor U.E. A

-

Ripoll C. F. A

14-12-2019 16:00

Penya E. Montagut A

-

Olot AT. A

14-12-2019 16:00

Castellfollit U.E. A

-

Cornella Terri A.E. A

14-12-2019 16:30

Cellera C.F. A

-

La Canya A.E. A

14-12-2019 18:15

Bescano C.D. B

-

Serinya C.F. A

15-12-2019 11:00

Joanetes C.F. A

-

Les Preses C.F. B

15-12-2019 12:00

E. F. Garrotxa A

-

Osor U.E. A

---------- --:--

Santjoanen C.P. A

-

Bonmati C.F. A

15-12-2019 16:15

J. S. Pere Martir A

-

Camos C.F. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 9

Femení Amateur F7 G-4

14-12-2019 16:00

Pradenc F.C. A

-

Riells I Viabrea Athletic C. A

---------- --:--

J. S. Pere Martir A

-

Descansa

15-12-2019 18:00

Riudeperes C.F. AT. A

-

Bisbalenc AT. A

15-12-2019 18:00

Fec Vall Del Ter A

-

Les Preses C.F. A

15-12-2019 18:15

Penya E. Montagut A

-

Camallera C.F.

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Juvenil 2ª Divisió Grup 3

14-12-2019 12:00

Penya E. Montagut A

-

J. S. Pere Martir A

14-12-2019 16:00

Amer C.F. A

-

STA. Eugènia C. F. B

---------- --:--

Sarria Ter C.F. A

-

S. Roc Olot C.F. A

14-12-2019 16:30

Les Preses C.F. B

-

Vall D'en Bas C. F. A

15-12-2019 12:00

Cornella Terri A.E. A

-

Banyoles C.E. B

15-12-2019 12:00

La Canya A.E. A

-

E. F. Del Ripolles A.E B

15-12-2019 17:00

Fec Vall Del Ter B

-

E. F. Bosc De Tosca C B

15-12-2019 18:00

Torello C.F. B

-

Les Planes C.F. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Cadet 2ª Divisió Grup 4

14-12-2019 10:30

Fec Vall Del Ter A

-

Besalu C.E. A

---------- --:--

Descansa

-

S. Roc Olot C.F. A

15-12-2019 10:00

J. S. Pere Martir A

-

Porqueres U.E. A

15-12-2019 11:30

Banyoles C. AT. A

-

Sarria Ter C.F. A

15-12-2019 11:30

Les Preses C.F. A

-

Angles C.E. A

15-12-2019 12:00

Vall D'en Bas C. F. A

-

Torello C.F. D

15-12-2019 16:00

E. F. Bosc De Tosca C B

-

La Canya A.E. A

15-12-2019 16:30

Banyoles C.E. C

-

Cornella Terri A.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Infantil 2ª Divisió Grup 9

14-12-2019 09:50

E. F. Bosc De Tosca C B

-

J. S. Pere Martir A

14-12-2019 10:00

Besalu C.E. A

-

Santjoanen C.P. A

14-12-2019 10:00

E. F. Del Ripolles A.E C

-

Porqueres U.E. B

14-12-2019 10:15

La Canya A.E. A

-

Banyoles C. AT. A

14-12-2019 12:00

Vall D'en Bas C. F. B

-

Les Preses C.F. A

14-12-2019 12:30

Roses A.E. C

-

Banyoles C.E. C

15-12-2019 11:00

Fec Vall Del Ter A

-

Cornella Terri A.E. A

15-12-2019 15:30

Riudeperes C.F. AT. C

-

Ter-brugent 2014 A.E B

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Infantil Femení 2ª Divisió G-8

14-12-2019 10:00

Porqueres U.E. A

-

FU. Unió E. Olot A

14-12-2019 10:30

Cassa U.D. A

-

Figueres U.E. A

14-12-2019 12:30

S. Gregori A.E. A

-

J. S. Pere Martir A

14-12-2019 15:30

Vall D'en Bas C. F. A

-

Cornella Terri A.E. A

15-12-2019 15:30

Gerunda F. C. A

-

Cabanes U.E. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Aleví "A" 2ª Divisió Grup 34

14-12-2019 10:00

S. Roc Olot C.F. A

-

Besalu C.E. A

14-12-2019 10:30

Vall D'en Bas C. F. B

-

Les Preses C.F. C

14-12-2019 11:15

Cornella Terri A.E. B

-

Fec Vall Del Ter B

14-12-2019 11:45

Manlleu A.E.C. D

-

Porqueres U.E. C

14-12-2019 12:00

E. F. Del Ripolles A.E B

-

J. S. Pere Martir A

14-12-2019 12:30

FU. Unió E. Olot E

-

Serinya C.F. A

15-12-2019 09:30

Banyoles C.E. D

-

Torello C.F. B

15-12-2019 11:15

E. F. Bosc De Tosca C D

-

Banyoles C. AT. D

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 9

Aleví "B" 3ª Divisió Grup 19

14-12-2019 10:00

J. S. Pere Martir B

-

Roda De Ter C.E. B

14-12-2019 11:15

Calldetenes C.F. A

-

E. F. Del Ripolles A.E C

14-12-2019 11:30

E. F. Bosc De Tosca C E

-

Centelles U.E. C

14-12-2019 12:00

STA. Eugenia J.E. A

-

Tona U.E. C

14-12-2019 13:00

Taradell U.D. C

-

Fundació Unió E. Vic D

15-12-2019 10:00

Riudeperes C.F. AT. C

-

Moia C.E. A

15-12-2019 10:30

Pradenc F.C. A

-

Corco A.E. A

15-12-2019 13:00

Torello C.F. D

-

Ter-brugent 2014 A.E C

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 10

Benjamí "A" 1ª Divisió G-22

14-12-2019 10:00

Sarria Ter C.F. A

-

Banyoles C.E. B

14-12-2019 10:00

Fec Vall Del Ter A

-

S. Roc Olot C.F. A

14-12-2019 10:00

Porqueres U.E. B

-

FU. Unió E. Olot B

15-12-2019 09:00

S. Gregori A.E. D

-

STA. Eugènia C. F. E

15-12-2019 10:30

Vall D'en Bas C. F. A

-

Banyoles C. AT. A

15-12-2019 11:00

Ter-brugent 2014 A.E A

-

Besalu C.E. A

15-12-2019 11:15

E. F. Bosc De Tosca C C

-

Santjoanenc P. A

15-12-2019 12:15

J. S. Pere Martir A

-

S. Ponç AT. A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació


Dia - Hora

Resultats Jornada 9

Benjamí "B" 3ª Divisió G-14

14-12-2019 10:30

Moia C.E. B

-

FU. Unió E. Olot C

14-12-2019 10:30

Les Preses C.F. B

-

Torello C.F. D

14-12-2019 11:15

Fec Vall Del Ter B

-

J. S. Pere Martir B

14-12-2019 11:30

Tona U.E. B

-

STA. Eugenia J.E. A

14-12-2019 13:15

Manlleu A.E.C. D

-

Oar Vic C

15-12-2019 10:00

E. F. Bosc De Tosca C F

-

Torello C.F. B

15-12-2019 10:00

E. F. Bosc De Tosca C E

-

E. F. Del Ripolles A.E B

15-12-2019 12:00

Taradell U.D. A

-

E. Pia Olot Esports A

Extret de la Web de la F.C.F. (TQB Versió: 1.01.062)
Darrera actualització: 07-12-2019 - 12:54
Clicar aquí per veure la classificació

Resultats temporals en color blau
Resultats definitius color vermell
Clicar aquí per veure la classificació



Els Resultats 1.02
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM (2019)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor-14
FontcobertaDis.14Vilablareix
GironésDis.14S. Ponç
S. GregoriDis.14Les Preses
ComacrosDis.14Sta. Pau
AbadessencDis.14Campdevànol
Les PlanesDis.14CE Anglès
U.GironaDis.14Fornells
BanyolesDis.14Sant Roc
HostolesDiu.15S. Privat
4ª Catalana G. 27 - Jor-14
S. Joan F.--:--Bonmatí
Miquel CDis.14Ripoll
CastellfollitDis.14Cornellà T.
MontagutDis.14At. Olot
La CelleraDis.14La Canya
BescanóDis.14Serinyà
JoanetesDiu.15Les Preses
GarrotxaDiu.15Osor
S. Pere M.Diu.15Camós
Femení Amateur F7 G-4 - Jor-9
S. Pere M.--:--Descansa
PradencDis.14Riells V.
RiudeperesDiu.15Bisbalenc A
Vall Ter ADiu.15Les Preses
MontagutDiu.15Camallera
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor-10
Sarrià--:--Sant Roc
MontagutDis.14S. Pere M.
AmerDis.14S. Eugènia
Les PresesDis.14Vall de Bas
Cornellà T.Diu.15Banyoles
La CanyaDiu.15Ripoll
Vall Ter BDiu.15B. Tosca
TorellóDiu.15Les Planes
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor-10
Descansa--:--Sant Roc
Vall Ter ADis.14Besalú
S. Pere M.Diu.15Porqueres
BanyolesDiu.15Sarrià
Les PresesDiu.15CE Anglès
Vall de BasDiu.15Torelló
B. ToscaDiu.15La Canya
BanyolesDiu.15Cornellà T.
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor-10
B. ToscaDis.14S. Pere M.
BesalúDis.14S. Joan F.
RipollDis.14Porqueres
La CanyaDis.14Banyoles
Vall de BasDis.14Les Preses
Roses CDis.14Banyoles
Vall Ter ADiu.15Cornellà T.
RiudeperesDiu.15Ter-Brugent
Infantil Femení 2ª Div. G-8 - Jor-10
PorqueresDis.14U.E. Olot
CassàDis.14Figueres A
S. GregoriDis.14S. Pere M.
Vall de BasDis.14Cornellà T.
Gerunda ADiu.15Cabanes A
Aleví A 2ª Div. G. 34 - Jor-10
Sant RocDis.14Besalú
Vall de BasDis.14Les Preses
Cornellà T.Dis.14Vall Ter B
ManlleuDis.14Porqueres
RipollDis.14S. Pere M.
U.E. OlotDis.14Serinyà
BanyolesDiu.15Torelló
B. ToscaDiu.15Banyoles
Aleví B 3ª Div. G. 19 - Jor-9
S. Pere M.Dis.14Roda Ter
Calldetenes ADis.14Ripoll
B. ToscaDis.14Centelles C
S. EugeniaDis.14Tona C
TaradellDis.14U.E. Vic D
RiudeperesDiu.15Moià A
PradencDiu.15Corcó A
TorellóDiu.15Ter-Brugent
Benjamí A 1ª Div. G-22 - Jor-10
SarriàDis.14Banyoles
Vall Ter ADis.14Sant Roc
PorqueresDis.14U.E. Olot
S. GregoriDiu.15S. Eugènia
Vall de BasDiu.15Banyoles
Ter-BrugentDiu.15Besalú
B. ToscaDiu.15S. Joan F.
S. Pere M.Diu.15S. Ponç
Benjamí B 3ª Div. G-14 - Jor-9
Moià BDis.14U.E. Olot
Les PresesDis.14Torelló
Vall Ter BDis.14S. Pere M.
Tona BDis.14S. Eugenia
ManlleuDis.14Oar Vic C
B. ToscaDiu.15Torelló
B. ToscaDiu.15Ripoll
TaradellDiu.15E. Pia Olot
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.686 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.200 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--