Dissabte, 20 d'Abril de 2019 - HL: 04:12El sol surt a les (07:03:15) i s'amaga a les (20:35:40) el dia dura (13:32:25)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Pre-benjamí temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · JSPM - Diari Sport
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.215.791
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
18.232.147.215

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Totes les Temporades


 Estàs a: Altres Temporades -> Sel·leccionar

 En la base de dades tenim 14 temporades. 

Temporada 2017-2018
 ·Primer EquipCategoria de 4ª CatalanaGrup 27 

Temporada 2016-2017
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 

Temporada 2015-2016
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 5 
 ·Aleví ACategoria de 2ª DivisióGrup 25 
 ·Benjamí ACategoria de 1ª DivisióGrup 16 

Temporada 2014-2015
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Aleví "A"Categoria de 2ª DivisióGrup 25 
 ·Aleví "B"Categoria de 2ª DivisióGrup 26 
 ·Benjamí 2005Categoria de 1ª DivisióGrup 14 
 ·Benjamí 2006Categoria de F-7Grup 2006 
 ·Prebenjamí 2007Categoria de F-7Grup 2007 
 ·Prebenjamí 2008Categoria de F-7Grup 2008 
 ·EscoletaCategoria de F-7Grup 2009 

Temporada 2013-2014
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Aleví "A"Categoria de 2ª DivisióGrup 25 
 ·Aleví "B"Categoria de 2ª DivisióGrup 24 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2004 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2005 
 ·PrebenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2006 
 ·PrebenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2007 

Temporada 2012-2013
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Aleví "A"Categoria de 3ª DivisióGrup 25 
 ·Aleví "B"Categoria de 3ª DivisióGrup 24 

Temporada 2011-2012
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·Aleví ACategoria de 3ª DivisióGrup 32 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup 2002 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup 2003 
 ·Pre-benjamíCategoria de F-7Grup 2004 
 ·Pre-benjamíCategoria de F-7Grup 2005 

Temporada 2010-2011
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·AlevíCategoria de 3ª DivisióGrup 32 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2001 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2002 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2003 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2004 

Temporada 2009-2010
 ·Primer EquipCategoria de 3 TerritorialGrup 27 
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·AlevíCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2000 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2001 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2002 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2003 

Temporada 2008-2009
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 27 
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·AlevíCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·BenjamíCategoria de Futbol-7Grup (?) 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol-7Grup (?) 

Temporada 2007-2008
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·Equip InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 2 
 ·Equip AlevíCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Equip BenjamíCategoria de F-7  
 ·Pre-benjamí "A"Categoria de F-7Grup 2000 
 ·Pre-benjamí "B"Categoria de F-7Grup 2000 

Temporada 2006-2007
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilsCategoria de 3ª DivisióGrup 3 
 ·Equip Benjamí "A"Categoria de Futbol 7  
 ·Equip Benjamí "B"Categoria de Futbol 7  
 ·Equip PrebenjamíCategoria de Futbol 7  

Temporada 2005-2006
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip FemeníCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·Equip JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Equip CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Equip InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 3 
 ·Equip BenjamíCategoria de Futbol 7  
 ·Equip PrebenjamíCategoria de Futbol 7  

Temporada 2004-2005
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip AlevíCategoria de 1ª DivisióGrup 12 
 ·Equip PrebenjamíCategoria de Futbol 7  

 En la base de dades tenim 14 temporades. 

 Estàs a: Altres Temporades -> Sel·leccionar

Altres temporades 1.00
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM, (2005-2006)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor. 29
Hostoles3 - 0S. Gregori
Comacros3 - 1Fontcoberta
Les Planes2 - 1Campdevànol
Gironés--:--S. Esteve B
Vilablareix1 - 7S. Ponç
Celrà2 - 2Banyoles
S. Privat0 - 3Fornells
Amer1 - 1S. Joan F.
CE Anglès4 - 0U.Girona
4ª Catalana G. 27 - Jor. 29
Osor3 - 5Montagut
Castellfollit5 - 1Cornellà T.
Sant Roc0 - 1La Cellera
At. Olot0 - 2Miquel C
Bonmatí2 - 2Ripoll
La Canya0 - 5Les Preses
Serinyà2 - 0Abadessenc
S. Pere M.1 - 2Joanetes
Camós--:--Descansa
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor. 25
La Cellera2 - 2B. Tosca
Pontenc CE--:--Les Preses
S. Ponç4 - 1Ter-Brugent
Torelló--:--Sarrià
Descansa--:--Ripoll
S. Pere M.4 - 2La Canya
Montagut1 - 1Sant Roc
Camprodon4 - 1Banyoles
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor. 25
La Canya2 - 1S. Pere M.
S. Joan F.--:--Pontenc CE
Cornellà T.2 - 3Ter-Brugent
Banyoles0 - 1Porqueres
Descansa--:--Ripoll
B. Tosca0 - 6La Cellera
Vall de Bas4 - 3S. Ponç
TorellóDmc.17Camprodon
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor. 25
Besalú--:--Descansa
Porqueres6 - 2Cornellà T.
Ter-Brugent3 - 5S. Joan F.
Ripoll10 - 1S. Pere M.
U.E. Olot2 - 2La Canya
Sant Roc5 - 3At.Banyoles
Banyoles3 - 0B. Tosca
S. Gregori3 - 5Torelló
Aleví A 2ª Div. G. 35 - Jor. 25
Montagut0 - 7S. Pere M.
S. Joan F.6 - 2Camprodon
U.E. Olot3 - 1Les Preses
Manlleu2 - 4Besalú
Banyoles2 - 1Vilamalla
Vall de Bas12 - 2Cornellà T.
La Canya3 - 4Roses E
B. Tosca7 - 0Sant Roc
Aleví B 3ª Div. G. 14 - Jor. 24
S. Eugenia7 - 3Oar Vic C
Voltraganés2 - 5U.E. Vic C
Moià B4 - 7Roda Ter
S. Pere M.5 - 5Ribatana A
Vall de Bas2 - 6Centelles
Ripoll12 - 2Tona D
M. Balenyà10 - 0Corcó B
B. ToscaDiv.26Riudeperes
Aleví Fem. 1ª Div. G. 2 - Jor. 24
Cornellà T.10 - 0Cassà
Cabanes A7 - 3U.E. Olot
S. Pere M.6 - 0Monells
Vall de Bas--:--Descansa
Gerunda B0 - 11Gerunda A
Cassà--:--Estartit A
RipollDil.22Tordera A
Benjamí A 1ª Div. G. 21 - Jor. 25
Gironés0 - 8Sant Roc
U.E. Olot6 - 1Besalú
La Canya--:--S. Joan F.
B. Tosca5 - 3S. Gregori
Banyoles0 - 9Porqueres
S. Pere M.12 - 1Cornellà T.
Camprodon2 - 4At.Banyoles
Les Preses--:--Descansa
Benjamí B 3ª Div. G. 12 - Jor. 24
Torelló0 - 4Camprodon
S. Eugenia1 - 3Ripoll
S. Pere M.2 - 0Tona C
Pradenc2 - 3U.E. Olot
Les Preses6 - 3Vall de Bas
Torelló3 - 1Taradell
B. Tosca0 - 5Manlleu
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.094 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.204 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--