Dissabte, 18 de Gener de 2020 - HL: 06:25El sol surt a les (08:16:05) i s'amaga a les (17:45:32) el dia dura (09:29:26)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Pre-benjamí temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2019-2020
  · Primer Equip
  · Equip Femení
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil Femení
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví A
  · Equip Aleví B
  · Equip Benjamí A
  · Equip Benjamí B
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.342.114
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
3.214.184.250

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Totes les Temporades


 Estàs a: Altres Temporades -> Sel·leccionar

 En la base de dades tenim 14 temporades. 

Temporada 2017-2018
 ·Primer EquipCategoria de 4ª CatalanaGrup 27 

Temporada 2016-2017
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 

Temporada 2015-2016
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 5 
 ·Aleví ACategoria de 2ª DivisióGrup 25 
 ·Benjamí ACategoria de 1ª DivisióGrup 16 

Temporada 2014-2015
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Aleví "A"Categoria de 2ª DivisióGrup 25 
 ·Aleví "B"Categoria de 2ª DivisióGrup 26 
 ·Benjamí 2005Categoria de 1ª DivisióGrup 14 
 ·Benjamí 2006Categoria de F-7Grup 2006 
 ·Prebenjamí 2007Categoria de F-7Grup 2007 
 ·Prebenjamí 2008Categoria de F-7Grup 2008 
 ·EscoletaCategoria de F-7Grup 2009 

Temporada 2013-2014
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Aleví "A"Categoria de 2ª DivisióGrup 25 
 ·Aleví "B"Categoria de 2ª DivisióGrup 24 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2004 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2005 
 ·PrebenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2006 
 ·PrebenjamíCategoria de F-7Grup Grup 2007 

Temporada 2012-2013
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Aleví "A"Categoria de 3ª DivisióGrup 25 
 ·Aleví "B"Categoria de 3ª DivisióGrup 24 

Temporada 2011-2012
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·Aleví ACategoria de 3ª DivisióGrup 32 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup 2002 
 ·BenjamíCategoria de F-7Grup 2003 
 ·Pre-benjamíCategoria de F-7Grup 2004 
 ·Pre-benjamíCategoria de F-7Grup 2005 

Temporada 2010-2011
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·AlevíCategoria de 3ª DivisióGrup 32 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2001 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2002 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2003 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2004 

Temporada 2009-2010
 ·Primer EquipCategoria de 3 TerritorialGrup 27 
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·AlevíCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2000 
 ·BenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2001 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2002 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol 7Grup 2003 

Temporada 2008-2009
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 27 
 ·JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 2 
 ·AlevíCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·BenjamíCategoria de Futbol-7Grup (?) 
 ·PrebenjamíCategoria de Futbol-7Grup (?) 

Temporada 2007-2008
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·Equip InfantilCategoria de 2ª DivisióGrup 2 
 ·Equip AlevíCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Equip BenjamíCategoria de F-7  
 ·Pre-benjamí "A"Categoria de F-7Grup 2000 
 ·Pre-benjamí "B"Categoria de F-7Grup 2000 

Temporada 2006-2007
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·InfantilsCategoria de 3ª DivisióGrup 3 
 ·Equip Benjamí "A"Categoria de Futbol 7  
 ·Equip Benjamí "B"Categoria de Futbol 7  
 ·Equip PrebenjamíCategoria de Futbol 7  

Temporada 2005-2006
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip FemeníCategoria de 2ª DivisióGrup 3 
 ·Equip JuvenilCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Equip CadetCategoria de 2ª DivisióGrup 4 
 ·Equip InfantilCategoria de 3ª DivisióGrup 3 
 ·Equip BenjamíCategoria de Futbol 7  
 ·Equip PrebenjamíCategoria de Futbol 7  

Temporada 2004-2005
 ·Primer EquipCategoria de 3ª RegionalGrup 26 
 ·Equip AlevíCategoria de 1ª DivisióGrup 12 
 ·Equip PrebenjamíCategoria de Futbol 7  

 En la base de dades tenim 14 temporades. 

 Estàs a: Altres Temporades -> Sel·leccionar

Altres temporades 1.00
Realitzada per TQB
© Toquinbar - JSPM, (2005-2006)

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor-17
Fontcoberta15:30U.Girona
Vilablareix16:00Abadessenc
Campdevànol16:00Banyoles
S. Privat16:00CE Anglès
S. Gregori16:30Comacros
Sta. Pau16:30Hostoles
Les Planes16:30S. Ponç
Sant Roc17:00Les Preses
FornellsDim.04Gironés
4ª Catalana G. 27 - Jor-17
S. Pere M.5 - 1Bonmatí
Ripoll--:--S. Joan F.
La Canya16:00Garrotxa
Osor16:00Bescanó
Cornellà T.16:00Camós
Serinyà16:00At. Olot
La Cellera16:00Miquel C
Les Preses17:15Castellfollit
MontagutDiu.19Joanetes
Femení Amateur F7 G-4 - Jor-12
Camallera--:--Descansa
Vall Ter ADiu.19Pradenc
RiudeperesDiu.19Riells V.
Bisbalenc ADiu.19Les Preses
MontagutDiu.19S. Pere M.
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor-13
Sant Roc--:--La Canya
S. Eugènia--:--Sarrià
Les Planes12:00Vall Ter B
Amer16:00Cornellà T.
Banyoles18:00Les Preses
S. Pere M.Diu.19B. Tosca
Vall de BasDiu.19Ripoll
MontagutDiu.19Torelló
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor-13
La Canya--:--Descansa
Banyoles12:45Vall de Bas
PorqueresDiu.19Les Preses
Sant RocDiu.19Vall Ter A
Cornellà T.Diu.19Sarrià
CE AnglèsDiu.19Besalú
B. ToscaDiu.19S. Pere M.
TorellóDiu.19Banyoles
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor-13
B. Tosca09:50La Canya
Besalú10:00Vall de Bas
S. Joan F.11:00Ter-Brugent
Porqueres11:30Cornellà T.
Les Preses15:30Riudeperes
S. Pere M.16:00Roses C
BanyolesDiu.19Ripoll
BanyolesDiu.19Vall Ter A
Infantil Femení 2ª Div. G-8 - Jor-13
S. Pere M.09:45Cabanes A
Bescanó12:30U.E. Olot
Gerunda ADiu.19Cornellà T.
S. GregoriDiu.19Figueres A
CassàDiu.19Porqueres
Aleví A 2ª Div. G. 34 - Jor-13
Vall Ter B10:30Serinyà
Besalú11:45Manlleu
Vall de Bas12:00Sant Roc
Banyoles12:30Cornellà T.
BanyolesDiu.19B. Tosca
S. Pere M.Diu.19U.E. Olot
Les PresesDiu.19Porqueres
TorellóDiu.19Ripoll
Aleví B 3ª Div. G. 19 - Jor-12
Roda Ter09:30Calldetenes A
U.E. Vic D10:00S. Eugenia
Centelles C10:00Taradell
Tona C10:00B. Tosca
Corcó A10:30Ripoll
Ter-Brugent11:30Pradenc
Moià A12:30S. Pere M.
RiudeperesDiu.19Torelló
Benjamí A 1ª Div. G-22 - Jor-13
S. Ponç09:15S. Gregori
Sarrià10:00Vall Ter A
B. Tosca11:30Vall de Bas
Besalú11:45S. Eugènia
Banyoles15:15Ter-Brugent
BanyolesDiu.19U.E. Olot
Sant RocDiu.19Porqueres
S. Joan F.Diu.19S. Pere M.
Benjamí B 3ª Div. G-14 - Jor-12
E. Pia Olot10:30Les Preses
Oar Vic C11:10U.E. Olot
S. Pere M.12:15Taradell
Ripoll13:30B. Tosca
B. ToscaDiu.19Tona B
TorellóDiu.19Moià B
TorellóDiu.19Vall Ter B
S. EugeniaDim.21Manlleu
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2020)
M'he generat en 0.047 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.199 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--