Dimarts, 16 de Juliol de 2019 - HL: 03:55El sol surt a les (06:28:40) i s'amaga a les (21:23:13) el dia dura (14:54:32)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Cadet temporada 2003-2004
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · JSPM - Diari Sport
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.254.999
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
3.92.28.84

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Els Resultats i Classificacions


TOT EL CALENDARI COMPLERT DE:
Benjamí 1ª Divisió Grup 14 Temporada(2014-2015)
PRIMERA VOLTA SEGONA VOLTA
Jornada 01, 05 d'Octubre del 2014
E.F. Boscdetosca55U.E. Porqueres
C.F. Sta. Eugenia56E. Pia Olot
E.F. Anglès-Ter38J.S. Pere Màrtir
E.F. Ripollès24C.E. Besalú
C.F. Bonmatí72At. Banyoles
U.E. Camprodon23C.E. Abadessenc
C.D. Banyoles51C.F. Sant Roc
 
Jornada 14, 25 de Gener del 2015
U.E. Porqueres54E.F. Boscdetosca
E. Pia Olot91C.F. Sta. Eugenia
J.S. Pere Màrtir101E.F. Anglès-Ter
C.E. Besalú13E.F. Ripollès
At. Banyoles25C.F. Bonmatí
C.E. Abadessenc10U.E. Camprodon
C.F. Sant Roc16C.D. Banyoles
Jornada 02, 12 d'Octubre del 2014
U.E. Porqueres25C.D. Banyoles
E. Pia Olot93E.F. Boscdetosca
E.F. Anglès-Ter38C.F. Sta. Eugenia
C.E. Besalú130J.S. Pere Màrtir
At. Banyoles19E.F. Ripollès
C.E. Abadessenc80C.F. Bonmatí
C.F. Sant Roc08U.E. Camprodon
 
Jornada 15, 01 de Febrer del 2015
C.D. Banyoles71U.E. Porqueres
E.F. Boscdetosca16E. Pia Olot
C.F. Sta. Eugenia53E.F. Anglès-Ter
J.S. Pere Màrtir37C.E. Besalú
E.F. Ripollès40At. Banyoles
C.F. Bonmatí16C.E. Abadessenc
U.E. Camprodon75C.F. Sant Roc
Jornada 03, 19 d'Octubre del 2014
U.E. Porqueres42E. Pia Olot
E.F. Boscdetosca112E.F. Anglès-Ter
C.F. Sta. Eugenia05C.E. Besalú
J.S. Pere Màrtir42At. Banyoles
E.F. Ripollès31C.E. Abadessenc
C.F. Bonmatí34C.F. Sant Roc
C.D. Banyoles62U.E. Camprodon
 
Jornada 16, 08 de Febrer del 2015
E. Pia Olot73U.E. Porqueres
E.F. Anglès-Ter110E.F. Boscdetosca
C.E. Besalú73C.F. Sta. Eugenia
At. Banyoles30J.S. Pere Màrtir
C.E. Abadessenc13E.F. Ripollès
C.F. Sant Roc43C.F. Bonmatí
U.E. Camprodon43C.D. Banyoles
Jornada 04, 26 d'Octubre del 2014
E. Pia Olot42C.D. Banyoles
E.F. Anglès-Ter214U.E. Porqueres
C.E. Besalú12E.F. Boscdetosca
At. Banyoles23C.F. Sta. Eugenia
C.E. Abadessenc40J.S. Pere Màrtir
C.F. Sant Roc34E.F. Ripollès
U.E. Camprodon40C.F. Bonmatí
 
Jornada 17, 22 de Febrer del 2015
C.D. Banyoles51E. Pia Olot
U.E. Porqueres111E.F. Anglès-Ter
E.F. Boscdetosca22C.E. Besalú
C.F. Sta. Eugenia35At. Banyoles
J.S. Pere Màrtir15C.E. Abadessenc
E.F. Ripollès72C.F. Sant Roc
C.F. Bonmatí60U.E. Camprodon
Jornada 05, 02 de Novembre del 2014
E. Pia Olot141E.F. Anglès-Ter
U.E. Porqueres54C.E. Besalú
E.F. Boscdetosca60At. Banyoles
C.F. Sta. Eugenia06C.E. Abadessenc
J.S. Pere Màrtir23C.F. Sant Roc
E.F. Ripollès34U.E. Camprodon
C.D. Banyoles90C.F. Bonmatí
 
Jornada 18, 01 de Març del 2015
E.F. Anglès-Ter210E. Pia Olot
C.E. Besalú13U.E. Porqueres
At. Banyoles26E.F. Boscdetosca
C.E. Abadessenc30C.F. Sta. Eugenia
C.F. Sant Roc53J.S. Pere Màrtir
U.E. Camprodon14E.F. Ripollès
C.F. Bonmatí22C.D. Banyoles
Jornada 06, 09 de Novembre del 2014
E.F. Anglès-Ter114C.D. Banyoles
C.E. Besalú14E. Pia Olot
At. Banyoles015U.E. Porqueres
C.E. Abadessenc43E.F. Boscdetosca
C.F. Sant Roc44C.F. Sta. Eugenia
U.E. Camprodon101J.S. Pere Màrtir
C.F. Bonmatí18E.F. Ripollès
 
Jornada 19, 08 de Març del 2015
C.D. Banyoles140E.F. Anglès-Ter
E. Pia Olot33C.E. Besalú
U.E. Porqueres110At. Banyoles
E.F. Boscdetosca40C.E. Abadessenc
C.F. Sta. Eugenia32C.F. Sant Roc
J.S. Pere Màrtir311U.E. Camprodon
E.F. Ripollès60C.F. Bonmatí
Jornada 07, 16 de Novembre del 2014
E.F. Anglès-Ter06C.E. Besalú
E. Pia Olot90At. Banyoles
U.E. Porqueres33C.E. Abadessenc
E.F. Boscdetosca71C.F. Sant Roc
C.F. Sta. Eugenia39U.E. Camprodon
J.S. Pere Màrtir56C.F. Bonmatí
C.D. Banyoles22E.F. Ripollès
 
Jornada 20, 15 de Març del 2015
C.E. Besalú52E.F. Anglès-Ter
At. Banyoles06E. Pia Olot
C.E. Abadessenc13U.E. Porqueres
C.F. Sant Roc55E.F. Boscdetosca
U.E. Camprodon37C.F. Sta. Eugenia
C.F. Bonmatí65J.S. Pere Màrtir
E.F. Ripollès32C.D. Banyoles
Jornada 08, 23 de Novembre del 2014
C.E. Besalú15C.D. Banyoles
At. Banyoles34E.F. Anglès-Ter
C.E. Abadessenc03E. Pia Olot
C.F. Sant Roc32U.E. Porqueres
U.E. Camprodon33E.F. Boscdetosca
C.F. Bonmatí42C.F. Sta. Eugenia
E.F. Ripollès82J.S. Pere Màrtir
 
Jornada 21, 22 de Març del 2015
C.D. Banyoles40C.E. Besalú
E.F. Anglès-Ter22At. Banyoles
E. Pia Olot31C.E. Abadessenc
U.E. Porqueres63C.F. Sant Roc
E.F. Boscdetosca42U.E. Camprodon
C.F. Sta. Eugenia72C.F. Bonmatí
J.S. Pere Màrtir30E.F. Ripollès
Jornada 09, 30 de Novembre del 2014
C.E. Besalú90At. Banyoles
E.F. Anglès-Ter25C.E. Abadessenc
C.F. Sant Roc34E. Pia Olot
U.E. Porqueres51U.E. Camprodon
E.F. Boscdetosca31C.F. Bonmatí
C.F. Sta. Eugenia112E.F. Ripollès
C.D. Banyoles120J.S. Pere Màrtir
 
Jornada 22, 29 de Març del 2015
At. Banyoles06C.E. Besalú
C.E. Abadessenc100E.F. Anglès-Ter
E. Pia Olot21C.F. Sant Roc
U.E. Camprodon33U.E. Porqueres
C.F. Bonmatí34E.F. Boscdetosca
E.F. Ripollès81C.F. Sta. Eugenia
J.S. Pere Màrtir012C.D. Banyoles
Jornada 10, 14 de Desembre del 2014
At. Banyoles011C.D. Banyoles
C.E. Abadessenc01C.E. Besalú
C.F. Sant Roc113E.F. Anglès-Ter
U.E. Camprodon21E. Pia Olot
C.F. Bonmatí18U.E. Porqueres
E.F. Ripollès31E.F. Boscdetosca
J.S. Pere Màrtir35C.F. Sta. Eugenia
 
Jornada 23, 12 d'Abril del 2015
C.D. Banyoles70At. Banyoles
C.E. Besalú36C.E. Abadessenc
E.F. Anglès-Ter26C.F. Sant Roc
E. Pia Olot31U.E. Camprodon
U.E. Porqueres43C.F. Bonmatí
E.F. Boscdetosca02E.F. Ripollès
C.F. Sta. Eugenia19J.S. Pere Màrtir
Jornada 11, 21 de Desembre del 2014
At. Banyoles23C.E. Abadessenc
C.E. Besalú40C.F. Sant Roc
E.F. Anglès-Ter34U.E. Camprodon
E. Pia Olot30C.F. Bonmatí
U.E. Porqueres03E.F. Ripollès
E.F. Boscdetosca90J.S. Pere Màrtir
C.D. Banyoles80C.F. Sta. Eugenia
 
Jornada 24, 19 d'Abril del 2015
C.E. Abadessenc70At. Banyoles
C.F. Sant Roc03C.E. Besalú
U.E. Camprodon80E.F. Anglès-Ter
C.F. Bonmatí42E. Pia Olot
E.F. Ripollès63U.E. Porqueres
J.S. Pere Màrtir06E.F. Boscdetosca
C.F. Sta. Eugenia18C.D. Banyoles
Jornada 12, 11 de Gener del 2015
C.D. Banyoles22C.E. Abadessenc
C.F. Sant Roc64At. Banyoles
U.E. Camprodon23C.E. Besalú
C.F. Bonmatí83E.F. Anglès-Ter
E.F. Ripollès31E. Pia Olot
J.S. Pere Màrtir16U.E. Porqueres
C.F. Sta. Eugenia44E.F. Boscdetosca
 
Jornada 25, 26 d'Abril del 2015
C.E. Abadessenc37C.D. Banyoles
At. Banyoles010C.F. Sant Roc
C.E. Besalú41U.E. Camprodon
E.F. Anglès-Ter112C.F. Bonmatí
E. Pia Olot02E.F. Ripollès
U.E. Porqueres90J.S. Pere Màrtir
E.F. Boscdetosca110C.F. Sta. Eugenia
Jornada 13, 18 de Gener del 2015
C.E. Abadessenc50C.F. Sant Roc
At. Banyoles211U.E. Camprodon
C.E. Besalú11C.F. Bonmatí
E.F. Anglès-Ter311E.F. Ripollès
E. Pia Olot90J.S. Pere Màrtir
U.E. Porqueres71C.F. Sta. Eugenia
E.F. Boscdetosca13C.D. Banyoles
 
Jornada 26, 03 de Maig del 2015
C.F. Sant Roc24C.E. Abadessenc
U.E. Camprodon61At. Banyoles
C.F. Bonmatí95C.E. Besalú
E.F. Ripollès160E.F. Anglès-Ter
J.S. Pere Màrtir34E. Pia Olot
C.F. Sta. Eugenia211U.E. Porqueres
C.D. Banyoles33E.F. Boscdetosca

Classificació Benjamí 1ª Divisió Grup 14 Temporada(2014-2015)

Jornada 26, 03 de Maig del 2015

POS

EQUIPS

PUNTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

DFG

GFP

GCP

SAN

1

E.F. Ripollès

67

26

22

1

3

135

38

97

5,19

1,46

0

2

C.D. Banyoles

61

26

19

4

3

164

35

129

6,31

1,35

0

3

E. Pia Olot

58

26

19

1

6

125

51

74

4,81

1,96

0

4

U.E. Porqueres

54

26

17

3

6

149

69

80

5,73

2,65

0

5

C.E. Abadessenc

50

26

16

2

8

92

48

44

3,54

1,85

0

6

E.F. Boscdetosca

45

26

13

6

7

118

67

51

4,54

2,58

0

7

C.E. Besalú

45

26

14

3

9

100

60

40

3,85

2,31

0

8

U.E. Camprodon

41

26

13

2

11

109

77

32

4,19

2,96

0

9

C.F. Bonmatí

32

26

10

2

14

88

108

-20

3,38

4,15

0

10

C.F. Sant Roc

29

26

9

2

15

85

106

-21

3,27

4,08

0

11

C.F. Sta. Eugenia

23

26

7

2

17

70

154

-84

2,69

5,92

0

12

J.S. Pere Màrtir

15

26

5

0

21

66

160

-94

2,54

6,15

0

13

At. Banyoles

7

26

2

1

23

33

170

-137

1,27

6,54

0

14

E.F. Anglès-Ter

4

26

1

1

24

45

236

-191

1,73

9,08

0

Aquesta classificació no és oficial (© JSPM 2005)


 [Classificació Actual] [Calendari] [Taula] [Estadística Casa-Fora] [Estadística Volta] 

 





El Classificador versió 3.00
Realitzat per TQB
© Toquinbar - JSPM, 2005-2009

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor. 34
Gironés6 - 9S. Gregori
Fontcoberta9 - 5S. Ponç
Hostoles4 - 4Banyoles
S. Esteve B2 - 3Vilablareix
Campdevànol2 - 5Amer
Celrà1 - 0Les Planes
U.Girona1 - 2Comacros
S. Privat2 - 2S. Joan F.
CE Anglès2 - 0Fornells
4ª Catalana G. 27 - Jor. 34
Miquel C1 - 4Joanetes
Osor1 - 2S. Pere M.
Castellfollit0 - 2Serinyà
Les Preses7 - 2Cornellà T.
Abadessenc0 - 2Sant Roc
Descansa--:--At. Olot
Camós4 - 5Bonmatí
Ripoll2 - 4La Cellera
Montagut4 - 2La Canya
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor. 30
Ripoll5 - 0La Canya
La Cellera2 - 4Camprodon
Sarrià3 - 2Ter-Brugent
S. Ponç2 - 1Torelló
Banyoles1 - 2Les Preses
B. Tosca--:--Pontenc CE
S. Pere M.4 - 1Sant Roc
Montagut--:--Descansa
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor. 30
Camprodon--:--Pontenc CE
La Canya--:--Descansa
Ter-Brugent1 - 4S. Joan F.
Ripoll0 - 11La Cellera
S. Ponç1 - 4Porqueres
S. Pere M.5 - 2B. Tosca
Cornellà T.3 - 2Torelló
Banyoles4 - 0Vall de Bas
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor. 30
Besalú1 - 1Banyoles
Ripoll8 - 0S. Gregori
S. Joan F.3 - 7At.Banyoles
B. Tosca3 - 6La Canya
S. Pere M.2 - 5Porqueres
Descansa--:--U.E. Olot
Torelló--:--Cornellà T.
Sant Roc8 - 2Ter-Brugent
Aleví A 2ª Div. G. 35 - Jor. 30
Sant Roc4 - 6Besalú
Vilamalla4 - 5S. Joan F.
Banyoles5 - 6U.E. Olot
S. Pere M.1 - 6Vall de Bas
Les Preses4 - 9Camprodon
Manlleu2 - 2B. Tosca
Roses E0 - 11Cornellà T.
Montagut6 - 1La Canya
Aleví B 3ª Div. G. 14 - Jor. 30
S. Eugenia14 - 0B. Tosca
Voltraganés14 - 1S. Pere M.
M. Balenyà3 - 3Riudeperes
Tona D6 - 6Centelles
U.E. Vic C9 - 6Roda Ter
Ribatana A4 - 8Ripoll
Corcó B1 - 16Oar Vic C
Moià B10 - 4Vall de Bas
Aleví Fem. 1ª Div. G. 2 - Jor. 26
S. Pere M.2 - 1Cassà
Ripoll2 - 4Cabanes A
U.E. Olot--:--Descansa
Vall de Bas0 - 17Gerunda A
Cassà--:--Monells
Cornellà T.11 - 1Gerunda B
Tordera A--:--Estartit A
Benjamí A 1ª Div. G. 21 - Jor. 30
Les Preses7 - 0B. Tosca
S. Pere M.6 - 3Sant Roc
Porqueres20 - 0Cornellà T.
S. Gregori2 - 8Besalú
S. Joan F.--:--At.Banyoles
Gironés2 - 11Banyoles
Camprodon3 - 4La Canya
Descansa--:--U.E. Olot
Benjamí B 3ª Div. G. 12 - Jor. 26
S. Eugenia6 - 2Taradell
Les Preses2 - 3Ripoll
S. Pere M.1 - 6Camprodon
Tona C1 - 0Vall de Bas
Torelló2 - 8Manlleu
Torelló1 - 5Pradenc
B. Tosca4 - 5U.E. Olot
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.075 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.202 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--