Diumenge, 17 de Novembre de 2019 - HL: 08:34El sol surt a les (07:43:21) i s'amaga a les (17:26:16) el dia dura (09:42:55)Usuari: No Registrat  
L'escut
Joventut Sant Pere Màrtir
jugadors disputant un partit
Campió Infantil 2006-2007
Inici Actualitat Qui soms Com arribar Història Fes-te Soci Notícies Fotos Google Maps Usuaris
Menú General
  · Inici
  · Notícies actuals
  · Agenda
  · Resultats Locals On-Line
  · Estadístiques Web
  · Unió de Consells Esportius
Plantilles 2017-2018
  · Primer Equip
  · Equip Juvenil
  · Equip Cadet
  · Equip Infantil
  · Equip Aleví
  · Altres Temporades
Calendaris 2017-2018
  · 4ª Catalana (G27)
Utilitats
  · Cercadors
  · El teu Navegador
  · Enllaços
  · El temps a Catalunya
Visites

Visites rebudes desde el juliol de 2005


Hem realitzat
2.304.454
Visualitzacions de pàgines

Dades Tècniques

La teva IP és
3.93.74.227

ISP
amazonaws.com

Software Servidor
Apache

Versió php
5.2.17

Hora Usuari

   

Els Resultats i Classificacions


Resultats Benjamí 1ª Divisió Grup 14 Temporada(2014-2015)

Jornada 26, 03 de Maig del 2015

C.F. Sant Roc

C.E. Abadessenc

2

-

4

02/05

10:00

U.E. Camprodon

At. Banyoles

6

-

1

02/05

10:30

C.F. Bonmatí

C.E. Besalú

9

-

5

02/05

11:30

E.F. Ripollès

E.F. Anglès-Ter

16

-

0

02/05

12:00

J.S. Pere Màrtir

E. Pia Olot

3

-

4

07/05

18:00

C.F. Sta. Eugenia

U.E. Porqueres

2

-

11

03/05

10:15

C.D. Banyoles

E.F. Boscdetosca

3

-

3

02/05

09:00

Aquest resultats no són oficials (© JSPM 2005)

Classificació Benjamí 1ª Divisió Grup 14 Temporada(2014-2015)

Jornada 26, 03 de Maig del 2015

POS

EQUIPS

PUNTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

DFG

GFP

GCP

SAN

1

E.F. Ripollès

67

26

22

1

3

135

38

97

5,19

1,46

0

2

C.D. Banyoles

61

26

19

4

3

164

35

129

6,31

1,35

0

3

E. Pia Olot

58

26

19

1

6

125

51

74

4,81

1,96

0

4

U.E. Porqueres

54

26

17

3

6

149

69

80

5,73

2,65

0

5

C.E. Abadessenc

50

26

16

2

8

92

48

44

3,54

1,85

0

6

E.F. Boscdetosca

45

26

13

6

7

118

67

51

4,54

2,58

0

7

C.E. Besalú

45

26

14

3

9

100

60

40

3,85

2,31

0

8

U.E. Camprodon

41

26

13

2

11

109

77

32

4,19

2,96

0

9

C.F. Bonmatí

32

26

10

2

14

88

108

-20

3,38

4,15

0

10

C.F. Sant Roc

29

26

9

2

15

85

106

-21

3,27

4,08

0

11

C.F. Sta. Eugenia

23

26

7

2

17

70

154

-84

2,69

5,92

0

12

J.S. Pere Màrtir

15

26

5

0

21

66

160

-94

2,54

6,15

0

13

At. Banyoles

7

26

2

1

23

33

170

-137

1,27

6,54

0

14

E.F. Anglès-Ter

4

26

1

1

24

45

236

-191

1,73

9,08

0

Aquesta classificació no és oficial (© JSPM 2005)


 [Anterior] [Següent] [Calendari] [Taula] [Estadística Casa-Fora] [Estadística Volta] 


 





El Classificador versió 3.00
Realitzat per TQB
© Toquinbar - JSPM, 2005-2009

   
Publicitat
Informació de Meteoclimàtic
Extret de:
Resultados de futbol
3ª Catalana G. 17 - Jor-11
Campdevànol2 - 3Fontcoberta
S. Privat2 - 1Comacros
Fornells1 - 2Vilablareix
Sta. Pau2 - 1S. Gregori
S. Ponç2 - 1U.Girona
Sant Roc0 - 1Abadessenc
CE Anglès17:00Gironés
Les Preses17:00Banyoles
Les PlanesDij.05Hostoles
4ª Catalana G. 27 - Jor-11
Bonmatí3 - 4Miquel C
Osor1 - 3La Cellera
Cornellà T.1 - 1Joanetes
Serinyà1 - 0Garrotxa
At. Olot0 - 6Bescanó
Les Preses0 - 4Montagut
S. Pere M.2 - 4Castellfollit
Camós--:--S. Joan F.
Ripoll17:00La Canya
Femení Amateur F7 G-4 - Jor-6
Les Preses4 - 2Riells V.
Montagut--:--Descansa
Riudeperes18:00Vall Ter A
Bisbalenc A18:30Pradenc
CamalleraDiv.13S. Pere M.
Juvenil 2ª Div. G. 3 - Jor-7
B. Tosca3 - 0Torelló
Vall de Bas4 - 3Cornellà T.
Ripoll--:--Sarrià
La Canya2 - 0Les Preses
Amer11:30Sant Roc
S. Pere M.12:30Vall Ter B
Banyoles12:45S. Eugènia
Les PlanesDiv.06Montagut
Cadet 2ª Div. G. 4 - Jor-7
Besalú--:--Descansa
CE Anglès3 - 8S. Pere M.
Vall Ter A8 - 0Les Preses
Porqueres4 - 2La Canya
Sant Roc12:00B. Tosca
Sarrià12:00Vall de Bas
Cornellà T.12:30Banyoles
Torelló16:00Banyoles
Infantil 2ª Div. G. 9 - Jor-7
Vall Ter A2 - 0Ripoll
S. Joan F.9 - 0Riudeperes
Cornellà T.0 - 11Roses C
Porqueres0 - 5La Canya
Les Preses1 - 3Besalú
Banyoles11:00S. Pere M.
Banyoles11:00B. Tosca
Ter-Brugent13:10Vall de Bas
Infantil Femení 2ª Div. G-8 - Jor-7
Vall de Bas11 - 0Bescanó
S. Pere M.09:45Cassà
Figueres A10:00U.E. Olot
Cabanes A12:00Cornellà T.
S. Gregori12:30Gerunda A
Aleví A 2ª Div. G. 34 - Jor-7
S. Pere M.5 - 6Banyoles
Les Preses0 - 10Manlleu
Vall Ter B3 - 8B. Tosca
Serinyà2 - 11Ripoll
Banyoles3 - 3Torelló
U.E. Olot8 - 1Cornellà T.
Porqueres10:00Sant Roc
Besalú10:30Vall de Bas
Aleví B 3ª Div. G. 19 - Jor-6
Roda Ter4 - 2Riudeperes
Corcó A7 - 6Torelló
Calldetenes A0 - 13Pradenc
Taradell2 - 2S. Eugenia
Ter-Brugent4 - 11Moià A
U.E. Vic D10:00B. Tosca
Centelles C10:15Tona C
Ripoll12:00S. Pere M.
Benjamí A 1ª Div. G-22 - Jor-7
U.E. Olot4 - 3Vall Ter A
Besalú5 - 5Vall de Bas
Banyoles3 - 5S. Joan F.
S. Eugènia0 - 12S. Pere M.
Banyoles09:30Porqueres
Sant Roc10:00Sarrià
S. Ponç10:15B. Tosca
S. Gregori10:30Ter-Brugent
Benjamí B 3ª Div. G-14 - Jor-6
Taradell5 - 0Les Preses
E. Pia Olot0 - 4Vall Ter B
Moià B1 - 2Manlleu
U.E. Olot3 - 3B. Tosca
Oar Vic C2 - 8Tona B
S. Pere M.2 - 3Torelló
S. Eugenia2 - 3Ripoll
Torelló10:00B. Tosca
Tots els logos i marques d'aquest Portal Web són propietat del seu respectiu creador o propietari.
Els comentaris i les informacions ho són dels seus usuaris. La resta de JSPM © (2005 - 2019)
M'he generat en 0.087 segons en el server de Aruba Itàlia (Technorail).
(El temps mitjà de càrrega d'aquest servidor Web és de 0.201 segons)
L'himne del Joventut Sant Pere Màrtir.
Creat i interpretat per: © PDP EXPERIENCE


--> Clic-keu aquí per reproduir himne <--
--> Clic-keu aquí per descarregar l'himne <--